ru

en

cz

MOBILNÍ ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ

 

 

 

 

 


Mobilní zdravotnická zařízení, která realizujeme ve spolupráci s firmou VARIEL, a. s., jsou určena především k vojenským účelům. Nachází uplatnění jak pro výcvik a zaškolování personálu, tak pro využití v bojových podmínkách.

 

Tato zařízení hrají významnou úlohu i při stavech souvisejících např. s přírodními nebo průmyslovými katastrofami, či humanitárními misemi apod.

Ucelené řady mobilních zdravotnických zařízení se plně přizpůsobují požadavkům zákazníka. Jedná se o malé mobilní ambulance až po komplexní řešení polních nemocnic. Odborný personál v mobilní zdravotnické jednotce se dočasně stará o zraněné, než mohou být bezpečně transportováni do trvalého nemocničního zařízení.

Speciální kovové kontejnery vojenského typu jsou vybaveny vnitřním zařízením a technologiemi podle účelu, ke kterému mají sloužit. Jsou určená zejména k ošetřování, obsahují různé typy prostorů, např. operační sál, gynekologický sál, převazovnu, rentgenové oddělení, laboratoř, jednotku intenzivní péče, pooperační a poporodní oddělení, místnosti pro ležící pacienty, zázemí personálu atd.

Mobilní zdravotnická zařízení mohou být přepravována lodí (jsou stohovatelná), vlaky, nebo jsou umístěna na podvozcích nákladních vozidel. 

Zařízení jsou certifikována. 

 

 
 

Čisté prostory

Farmacie

Zdravotnictví

Automotive

Elektrotechnika

Naše produkty

Projekce

Dodávky a prodej

Montáž

Validace a servis

Reference

Česká republika

Rusko

Polsko

ostatní země

Proč od nás?

Jsme zkušení

Jsme spolehliví

Jsme rychlí

Jsme pružní

Komponenty

Příčkové panely

Podhledy a svítidla

Dveře a podlahy

Vzduchotechnika

 

Neváhejte nás kontaktovat

 

 

Jméno:
 
E-mail:
 
 
Tel.:
 
Předmět zprávy:
 
 
Text zprávy:
 
 
Zadejte kontrolní kód:
 
code
 
 

   

+420 775 252 158
+420 777 773 567

info@pdclean.cz

 


PD clean s.r.o.

Sídlo firmy:
Bílkova 855/19
110 00 Praha 1

Korespondenční adresa:
Stříbrná 65/1
757 01 Valašské Meziříčí

 

 

Informujeme vás o rizicích, která vznikají v rámci naší činnosti. Všechny osoby, které se pohybují v našich prostorách jsou povinni dodržovat námi přijaté opatření k ochraně před působením těchto rizik. V rámci této písemné dohody jsme pověřený zaměstnavatel, který koordinuje provádění opatření k ochraně bezpečnosti a zdraví zaměstnanců a postupy k jejich zajištění, jak vyplývá z §101 odst. 3, Zakoníku práce v platném znění.

Katalog rizik je k dispozici ke stažení ZDE.

 

ankara lazer epilasyonScada Sistemleri

Copyright © 2015 - 2017  PD clean s.r.o., All Rights Reserved